İÇME SUYU ANA ŞEBEKE ALTYAPISI İNŞAATI YAPIM İŞİ İÇİN İHALE SÜRESİ ERTELENDİ

İlan Metni

 

ŞANLIURFA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 3.KISIM İLAVE ALAN DOĞU TARAFI İÇME SUYU ANA ŞEBEKE ALTYAPISI İNŞAATI YAPIM İŞİ İÇİN İHALE İLANI

             Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2018 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde  TRC2/18/SANAYİ/0004  nolu   Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi 3.Kısım İlave Alan Doğu Tarafı İçme Suyu Ana Şebeke Altyapısı  İnşaatı için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

           İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Şanlıurfa-Gaziantep Karayolu 15. KM ŞANLIURFA/TÜRKİYE adresinden veya http://www.suosb.org.tr ve http://www.karacadag.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

            Teklif teslimi için son tarih ve saati: 25/01/2019  saat: 10:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://www.suosb.org ve http://www.karacadag.gov.tr web sitelerinde yayınlanacaktır.

           Teklifler, 25/01/2019  tarihinde, saat 10:00’da ve Şanlıurfa OSB Müdürlüğü Toplantı Salonunda Şanlıurfa Gaziantep Karayolu 15. KM ŞANLIURFA / TÜRKİYE adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale evraklarını indirmek için tıklayınız.

Zeyilname tılayarak indirebilirsiniz.

2. Zeyilanme tıklayarak indirebilirsiniz.

Galeri