Şanlıurfa Tanıtım Günleri Açılış Töreni Gerçekleştirildi

Şanlıurfa Valiliği tarafından organize edilen OSB olarak ta yer aldığımız, Ankara’da Atatürk Kültür Merkezinden düzenlenen Şanlıurfa Tanıtım Günleri açılış töreni Vali Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ilçe belediye başkanlarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

15-18 Eylül tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan Şanlıurfa Tanıtım Günleri için gereken tüm hazırlıkların yapılmasının ardında bugün saat 15:00’da Vali Ayhan’ında katılımlarıyla açılış töreni gerçekleştirildi. İlimizin tanıtıma yönelik olarak düzenlenen stantlarımız gelen ziyaretçiler tarafında yoğun ilgi ile incelendi.

 

Milletvekilleri, kaymakamlar, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü başkanları, ve çok sayıda vatandaşımızın katıldığı program, protokol konuşmaları ile başladı.

 

Zengin tarihi ve kültürüyle Ankara’da vatandaşların ilgi odağı olan Şanlıurfa tanıtım stantları ve sinevizyon gösterileri 18 Eylül pazartesi gününe kadar devam edecek.

Şanlıurfa Tanıtım Günlerinde açmış olduğumuz stand ile bölgemizde sanayicilerimizin üretmiş oldukları ürünleri sergiliyor, gelen konuklara bölgenin üretim gücünü ve yatırım fırsatlarını sunuyor, Şanlıurfa OSB'yi tanıtıyoruz.

Haber Galeri

BİZİ TAKİP EDİN!