Şanlıurfa OSB Müdürlüğü Güvenli Hizmet Belgesi Aldı

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınından çalışanlarını korumak için gerekli tüm tedbirleri alarak sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturan Şanlıurfa OSB Müdürlüğü, "TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi" alarak hizmetlerini aksatmadan sürdürüyor.

Şanlıurfa OSB Bölge Müdürü Osman Oktay, konuyla ilgili açıklamada bulunarak, pandemi sürecinde kurum adına attıkları adımları ifade ederek, ‘Aylardır dünyayı etkisi altına alan covid19 salgını, ülkemizde de görülmesinin ardından Sağlık Bakanlığımız tarafından belirlenen tedbirleri kurum olarak eksiksiz bir şekilde yerine getirerek uyguladık. Salgın şartlarında hem çalışanlarımızın sağlığı hem kurumu ziyaret edenlerin sağlığını azami derecede korumaya aldık. TSE tarafından yapılan inceleme ve denetimlerden geçerek “TSE COVID-19 GÜVENLİ HİZMET BELEGESİ” almaya hak kazandık. Bu sürecin doğru yönetilmesinde ve belgenin alınmasında emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Salgın bitene kadar tedbirleri aksatmadan sürdüreceğiz. Sanayicilerimize güvenli bir ortam oluşturma adına gece gündüz çalışmalarımızı sosyal mesafe ve maske kurallarına uygun bir şekilde devam ettireceğiz.’ Dedi.

Bölge Müdürü Osman Oktay’ı makamında ziyaret eden TSE Şanlıurfa Belgelendirme Müdürü Hacı Ömer Kahraman, COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni, takdim ederek tebriklerini iletti.

Haber Galeri