Sanayicilerimize Mentorluk Eğitimi Verildi

Sanayicilerimize Mentorluk Eğitimi Verildi

Mentörluk desteğine ilişkin lansman toplantısı ve mentorluk eğitimi, Organize Sanayi Bölgemizde HOSAB’ta Küme Koordinasyon Merkezi eğitim salonunda gerçekleştirildi.

Sanayicilerimize yönelik düzenlenen toplantıda Kobimen Akademi EGESYS Yönetici Ortak Sayın Haluk Gökmen, bilgilendirme ve mentorluk eğitimi verdi.

Toplantıya Sanayi ve Ticaret İl Müdürü, Şanlıurfa Teknokent yetkilileri, Harran Üniversitesi Öğretim elemanları, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü yetkilileri ve sanayiciler katıldı.

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz tarafından desteklenen Şanlıurfa Teknokent tarafından yürütülmekte olan Üniversite-Sanayi İş Birliği Merkezi (ÜSİM) projesi kapsamında yapılan toplantıda imalatçı firmalara yönelik 12 ay boyunca bedelsiz olarak verilecek mentorlük desteği anlatıldı.

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz HOSAB Küme Koordinasyon merkezinde, firmaların ihtiyaç duydukları iş destek birimleri, eğitim-danışmanlıkları, iş sağlığı güvenliği, iş sağlığı eğitimleri gibi ortak konularda hizmet vermeye devam edecektir.

 

Haber Galeri