Urfa’yı Ayakkabı Üretim Üssü Yapıyoruz

Urfa’yı Ayakkabı Üretim Üssü Yapıyoruz

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde ayakkabıcılar için sektöre özel inşaası tamamlanan 13 adet fabrika binası ve tedarikçiler için 7 adet dükkan için yatırımcı talebi toplanacaktır.

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) proje ortaklığında Şanlıurfa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) tarafından 2019 yılı Şubat ayında yapımı tamamlanacak olan AYAKKABI SANAYİCİLER BÖLGESİ PROJESİNDE  her biri 3.360 m2 toplam kapalı alana sahip 13 adet Fabrika Binası ve Tedarikçi Firmalar için 7 Adet Dükkan Şanlıurfa YİKOB tarafından rayiç kira bedelinin % 10’u fiyatı ile hali hazırda Ayakkabı Sektöründe faaliyet gösteren firmalara uygun maliyetle kiralanacaktır.

İstekli firmaların 4 Şubat-8 Mart 2019 tarihleri arasında Başvuru Formu ve istenilen diğer belgeleri; Şanlıurfa YİKOB’a veya YİKOB’a iletilmek üzere, Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım Destek Ofisi ya da Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği’ne (TASD) elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Detaylı Bilgi ve Başvuru Evraklarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

http://www.sanliurfayikob.gov.tr/sanliurfa-osb-tamamlanan-13-adet-fabrika-binasi-ve-tedarikciler-icin-7-adet-dukkan-icin-yatirimci-talep-formu

http://www.tasd.com.tr/fuarlar-sanliurfa-yatirimci-talebi-toplama/

Haber Galeri