Bölge Müdürümüz Aksu, firma ziyaretlerini sürdürüyor

1-Bölge Müdürümüz Sayın Yunus Emre Aksu, 1. bölgemizde bulunan Güneş Yağ Sanayi firmasını ziyaret ederek Firma Sahibi Servet Güneş ile birlikte çalışma alanlarını gezdi.

2-Firma Ziyaretleri kapsamında 2. Bölgemizde bulunan TrDenim Tekstil'i ziyaret eden Bölge Müdürümüz Sayın Yunus Emre aksu, burada Firma Genel Müdürü İbrahim Kürtüncü ile bir araya geldi. Tekstil atölyesinde çalışmaları inceleyen Bölge Müdürü Aksu, başarılı çalışmalardan dolayı ekibi tebrik etti.

3-Bölge Müdürümüz Yunus Emre Aksu, firma ziyaretlerine devam ediyor. Bugün ki ziyaret 2. Bölgemizde bulunan Termosan Çelik Fabrikası oldu. Burada İşletme Sahibi ve yetkililerle bir araya gelen Bölge Müdürümüz Aksu, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

4-Bölgemizde yeni bir işletme kuracak olan Karpen Metal Firması sahibi İş Adamı Ahmet Çolak, Bölge Müdürümüz Yunus Emre Aksu'yu ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

 

Bölge Müdürümüz Yunus Emre Aksu, firma ziyaretlerine devam ediyor. Bugün ki ziyaret 2. Bölgemizde bulunan Termosan Çelik Fabrikası oldu. Burada İşletme Sahibi ve yetkililerle bir araya gelen Bölge Müdürümüz Aksu, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Bölgemizde yeni bir işletme kuracak olan Karpen Metal Firması sahibi İş Adamı Ahmet Çolak, Bölge Müdürümüz Yunus Emre Aksu'yu ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

 

Haber Galeri